Człowiek Roku 2015. III miejsce Członkini Wadowickiej Izby Gospodarczej ed. art. Maria Macięga

Napisane przez admin / 5 stycznia 2016 / Aktualności /

Na koniec 2015 roku poprzez portal wadowice24 wybrano Człowieka Roku 2015 w powiecie wadowickim. To pierwszy taki plebiscyt w naszym regionie zorganizowany przez portal wadowice24.  Spośród zgłoszeń wybrano 25 kandydatów, osób z powiatu wadowickiego, które zasługują na to miano. Są to ludzie zaangażowani w życie społeczne naszego powiatu, mają  sukcesy w różnych dziedzinach i naprawdę się starają. Do 2 stycznia można było głosować.

Z radością pragniemy podzielić się informacją, iż Członkini Wadowickiej Izby Gospodarczej ed. art. Maria Macięga uplasowała się na III miejscu w plebiscycie „Człowiek Roku 2015”. 

Pani Maria Macięga nominowana do tego tytułu została za wieloletnie zaangażowanie, krzewienie w młodzieży miłości do sztuki, reprezentowanie Wadowic jako artysta na arenie międzynarodowej.

Jeśli jeszcze ktoś nie miał sposobności aby poznać twórczość Pani Marii jest ku temu okazja. W dniu 8 stycznia 2016 r w MŁYNIE JACKA w Jaroszowicach o godzinie 19.00 odbędzie się wernisaż fragmentów malarstwa Pani Marii Macięga.

Serdecznie zapraszamy, a naszej Członkini składamy serdeczne gratulacje!

 

 

 

 

 

Komentarze